3 powody by zorganizować sesję narzeczeńską

Posted on
sesja narzeczeńska

Czy organizacja sesji narzeczeńskiej to dobry pomysł? Takie zapytanie pojawia się coraz częściej w wyszukiwarce internetowej i nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ taki dylemat ma wiele par. Wy również nie jesteście pewni, czy sesja narzeczeńska to dobry wybór? Poniżej prezentujemy 3 powody, dla których możecie zmienić zdanie. Zapoznajcie się z nimi koniecznie!

Pamiątka z czasów narzeczeństwa

Przede wszystkim sesja narzeczeńska to sposób na uwiecznienie tego niezwykłego okresu z naszego życia, która zostanie już z nami na lata. Okres narzeczeński to czas beztroski, randkowania, poznawania się i dużej ilości uśmiechu, a także miłości.

Warto te chwile zatrzymać w pamięci, ponieważ po ślubie nasze wspólne życie trochę się zmieni. Dojdą nowe obowiązki, pojawią się dzieci i wtedy czasy beztroski odejdą w zapomnienie. Sesja narzeczeńska pozwoli nam wszystko uchwycić i sprawić, że zostanie nam po tym okresie niezwykła pamiątka, zwłaszcza jeśli postawimy na niebanalną sesję zdjęciową, a pomysłów na jej zorganizowanie jest całkiem sporo.

Szansa na trening przed sesją ślubną

Istotne znaczenie ma również to, że taka sesja narzeczeńska to świetny trening przed samą sesją ślubną, jak i na oswojenie się z obiektywem. Musimy mieć świadomość, że w dniu ślubu fotograf będzie nam towarzyszył przez cały czas – od etapu przygotowań w domu, po błogosławieństwo, uroczystość zaślubin, a na przyjęciu weselnym i sesji ślubnej kończąc.

Aby ułatwić sobie zadanie i oswoić się z obiektywem, warto jak najwięcej czasu ćwiczyć na pozowaniu. Sesja narzeczeńska może okazać się najlepszym sposobem na taki trening, zwłaszcza że nad wszystkim będzie czuwał fachowiec. Wspólnie można wypracować najkorzystniejsze pozy, czy po prostu sprawić, że obiektyw nie będzie powodował dyskomfortu, który później widać na zdjęciach. Poza tym sesja narzeczeńska daje też szansę na bliższe poznanie się z fotografem i nawiązanie nici porozumienia, co jest bardzo ważne w przypadku późniejszej współpracy.

Świetna zabawa za niewielkie pieniądze

Nie da się również ukryć, że takie sesje wiążą się ze świetną zabawą. Wielu z nas nie korzysta na co dzień z usług profesjonalnego fotografa, więc taka sesja to szansa na nowe doznania, jak również świetną zabawę, bo właśnie o to chodzi w tej całej sesji.

Narzeczeni mają świetnie się bawić, a fotograf ślubny zajmie się tym, by ich miłość, dobre poczucie humory oraz czar zostały uchwycone na zdjęciach. Co ważne, świetna zabawa i nowe doświadczenie oferowane jest za niewielką opłatą, więc każdy, kto obawiał się o wysokie koszty sesji narzeczeńskiej, może być spokojny, ponieważ one nie występują. Sesja narzeczeńska kosztuje niewiele, zwłaszcza jeśli zamówimy ją u fachowca.

Dodatkowo, jeśli to dany fotograf będzie zajmował się obsługą naszego dnia ślubu, to możemy zdecydować się na wykupienie rozszerzonego pakietu, a to oznacza, że koszty będą jeszcze niższe, ponieważ kompleksowe usługi jednego fotografa zawsze wiążą się z dodatkowymi zniżkami, czy szansą na skorzystanie z innych usług.