Zdjęcie – niezbędny element paszportu dla psa

zdjęcie psa

Podróżowanie z psem to nieodłączny element jego posiadania. O ile podróżowanie po kraju może odbyć się sprawnie i bezproblemowo, tak podróżowanie za granicę z czworonogiem może okazać się problematyczne, zwłaszcza jeśli nie mamy wyrobionego jego paszportu.

Dlatego trzeba podjąć kroki, które umożliwią jak najszybsze zdobycie odpowiedniego dokumentu i na pewno do tego celu  przyda nam się zdjęcie pupila. Gdzie je zrobimy? Sprawdzamy!

Paszport dla psa – kiedy trzeba go wyrobić i co powinien zawierać?

Zastanawiasz się, po co paszport dla psa? Kiedy konieczne jest wyrobienie tego dokumentu? Paszport dla naszego czworonoga to konieczność, jeśli chcemy podróżować z nim poza granice Polski. Dzięki paszportowi można bardzo szybko zidentyfikować pupila. Co więcej, to właśnie ten dokument stanowi wiarygodne źródło informacji na temat stanu zdrowia naszego zwierzaka oraz odbytych obowiązkowych szczepieniach, co bywa również przydatne wtedy, gdy nasz psiak wymaga opieki weterynaryjnej podczas zagranicznego wyjazdu.

W paszporcie pupila znajdować się powinny dane właściciela, w tym imię i nazwisko, czy dane kontaktowe. To jednak nie wszystko, ponieważ paszport zawiera również informacje na temat czworonoga, w tym np. informacje o stanie zdrowia psa, historia chorób i szczepień, a także jego zdjęcie. Aby wyrobić paszport potrzebna będzie wizyta u weterynarza, ale zanim do niego się zgłosimy, trzeba jeszcze pupilowi zrobić zdjęcie.

Gdzie wykonamy zdjęcie do paszportu dla psa?

Gdzie możemy liczyć na wsparcie przy wyrobieniu paszportu dla psa? Kto zajmie się zrobieniem zdjęcia naszemu pupilowi do paszportu? Wbrew pozorom nie powinno być z tym trudności, ponieważ coraz więcej osób podróżuje z czworonogami, więc również zapotrzebowanie na tego typu usługi wzrosło.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów i wesprzeć ich w wyrobieniu paszportu dla psa, swoje usługi oferuje wykwalifikowany psi fotograf. Jeśli postawimy na jego usługi, to mamy szansę sprawnie przebrnąć przez zrobieniu zdjęć pupilowi, a także w dopełnieniu formalności związanych z wyrobieniem jego paszportu.